<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=3001782813469784&ev=PageView&noscript=1" />

Partnerzy

Circa Feminae - fizjoterapia uroginekologiczna
Adres
Rehafit pl.Solidarności 1/3/5
53-661 Wrocław
http://rehabilitacjakobiet.pl/
Telefon
570618007
Twój rabat

Joanna Kmieć-Nowakowska mgr Wychowania Fizycznego, mgr Fizjoterapii, instruktorka fitness, fizjoterapeutka. Od ponad 11 lat pracuję z kobietami w ciąży i po porodzie.

Uwielbiam pracować z kobietami, pomagać im wracać do kondycji i prawidłowej masy ciała. Do końca mojej ciąży byłam aktywna fizycznie, wiem jaki to pozytywny wpływ miało na moją psychikę czy rozwój dziecka w poszczególnych trymestrach oraz na przebieg samego porodu. Wiem też, jak dużo siły włożyć trzeba w powrót do pełnej sprawności i piękniej sylwetki. Dlatego dla każdej mojej pacjentki staram się być ogromnym wsparciem i cieszę się razem z nią mogę przejść drogę do osiągnięcia wymarzonego celu.

Madlen Gabinet Urody
Adres
Racławicka 107/1c
53-149 Wrocław
https://www.facebook.com/gabineturodymadlen/
Telefon
668 355 351
Twój rabat

Podaruj Sobie odrobinę relaksu i piękna. Zapraszam na szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało, stylizacji paznokci dłoni i stóp oraz depilacji.

Przychodnia Rehabilitacyjna Duławscy
Adres
Piotra Wawrzyniaka 2
53-022 Wrocław
http://rehabilitacja-dulawscy.pl/
Telefon
668 477 817
Twój rabat

Przychodnia Rehabilitacyjna - zajmujemy się rehabilitacją, terapią, treningiem personalnym, badaniami stóp, postawy ciała, doborem wkładek indywidualnych.
Działamy kompleksowo, mamy wyspecjalizowany personel, współpracujemy z lekarzami, podologiem i dietetykiem.
Posiadamy odpowiednio wyposażone sale do rehabilitacji, treningu i gabinety lekarskie.
Program rehabilitacji czy treningu prowadzony jest indywidualnie i w tempie odpowiednio dopasowanym do potrzeb i możliwości pacjentów (sportowców).
Zestawy ćwiczeń dobierane są indywidualnie dla każdego klienta, które mają za zadanie ustabilizować, odbudować propriorecepcję, wzmocnić gorset mięśniowy oraz przywrócić prawidłowy wzorzec ruchów. Dysponujemy również pełną bazą zabiegów fizykoterapeutycznych, masażem i terapią.
Ważną dziedziną są też treningi dla osób, które zakończyły proces rehabilitacji i nadal chcą utrzymać dobrą formę i kondycje ciała.

Rehabilitacja Domowa Anna Wilgosz
Telefon
723 008 864
Twój rabat

POKAŻ