Partnerzy

Circa Feminae - fizjoterapia uroginekologicznaAdresTelefonTwój rabat
Rehafit pl.Solidarności 1/3/5,
53-661 Wrocław
http://rehabilitacjakobiet.pl/
570618007

Joanna Kmieć-Nowakowska mgr Wychowania Fizycznego, mgr Fizjoterapii, instruktorka fitness, fizjoterapeutka. Od ponad 11 lat pracuję z kobietami w ciąży i po porodzie.

Uwielbiam pracować z kobietami, pomagać im wracać do kondycji i prawidłowej masy ciała. Do końca mojej ciąży byłam aktywna fizycznie, wiem jaki to pozytywny wpływ miało na moją psychikę czy rozwój dziecka w poszczególnych trymestrach oraz na przebieg samego porodu. Wiem też, jak dużo siły włożyć trzeba w powrót do pełnej sprawności i piękniej sylwetki. Dlatego dla każdej mojej pacjentki staram się być ogromnym wsparciem i cieszę się razem z nią mogę przejść drogę do osiągnięcia wymarzonego celu.

Czytaj więcej
Madlen Gabinet UrodyAdresTelefonTwój rabat
Racławicka 107/1c,
53-149 Wrocław
https://www.facebook.com/gabineturodymadlen/
668 355 351

Podaruj Sobie odrobinę relaksu i piękna. Zapraszam na szeroki wybór zabiegów na twarz i ciało, stylizacji paznokci dłoni i stóp oraz depilacji.

Czytaj więcej
Przychodnia Rehabilitacyjna DuławscyAdresTelefonTwój rabat
Piotra Wawrzyniaka 2,
53-022 Wrocław
http://rehabilitacja-dulawscy.pl/
668 477 817

Przychodnia Rehabilitacyjna - zajmujemy się rehabilitacją, terapią, treningiem personalnym, badaniami stóp, postawy ciała, doborem wkładek indywidualnych.
Działamy kompleksowo, mamy wyspecjalizowany personel, współpracujemy z lekarzami, podologiem i dietetykiem.
Posiadamy odpowiednio wyposażone sale do rehabilitacji, treningu i gabinety lekarskie.
Program rehabilitacji czy treningu prowadzony jest indywidualnie i w tempie odpowiednio dopasowanym do potrzeb i możliwości pacjentów (sportowców).
Zestawy ćwiczeń dobierane są indywidualnie dla każdego klienta, które mają za zadanie ustabilizować, odbudować propriorecepcję, wzmocnić gorset mięśniowy oraz przywrócić prawidłowy wzorzec ruchów. Dysponujemy również pełną bazą zabiegów fizykoterapeutycznych, masażem i terapią.
Ważną dziedziną są też treningi dla osób, które zakończyły proces rehabilitacji i nadal chcą utrzymać dobrą formę i kondycje ciała.

Czytaj więcej
Rehabilitacja Domowa Anna WilgoszAdresTelefonTwój rabat
,

https://rehabilitacjadomowa.wroclaw.pl/
723 008 864

Czytaj więcej
POKAŻ