Opinie pacjentów

Materiały, które otrzymałam na wizycie przeszły moje oczekiwania. Korzystałam już z innych dietetyków, ale nigdy nie otrzymałam tak profesjonalnie rozpisanej diety. Określone posiłki na każdy dzień i godzinę, a nie świstek papieru z produktami, które mogę jeść lub nie. Wszystko kolorowe.

Jadwiga

Poznaj inną historię

Mogę wszystko...

Nigdy nie miałam problemów z wagą mimo, że nie przywiązywałam większej uwagi do racjonalnego odżywiania się. Wszystko jednak do czasu….. Zaniedbania żywieniowe spowodowały, że z roku na rok przybywało mi kilogramów oraz centymetrów w pasie. Na początku wszystko mieściło się w granicach, które byłam w stanie zaakceptować, więc tylko przy okazji postanowień noworocznych obiecywałam sobie, że zrzucę nadmiar tłuszczyku, ale szybko o tym zapominałam. I tak pomału rosłam sobie w szerz, aż pewnego dnia ciężar mojej wagi dał mi „kopa” do działania. Postanowiłam zrzucić minimum 20 kg w mniej więcej 10 miesięcy, tak aby wrócić do swoich normalnych rozmiarów. Tak trafiłam do Pani Moniki, która potwierdziła, że jest to realne. To spowodowało, że mój umysł zaprogramował się na osiągnięcie celu. Nie dopuszczałam w ogóle myśli, że może się nie udać, a Pani Monika cały czas mnie wspierała w tym postanowieniu.

czytaj więcej

Niesamowita zmiana

  • Mężczyzna
  • 29 stycznia, 2015

Do zmiany skłonił mnie mój roczny synek Stasiu. Niestety i na szczęście zdałem sobie sprawę, że mój stan zdrowia i kondycja pozostawiają bardzo wiele do życzenia, a nadążyć za malcem było prawie niemożliwe. Moja partnerka Magda, natrafiła na akcję metamorfozy „Bądź w formie na sylwestra” organizowanej przez Wrocławski Aquapark oraz Poradnię Dobry Dietetyk Monika Biziel i tak zgłosiłem się do programu.

Dobre nawyki to dobre samopoczucie

Największym wyzwaniem było tak zagospodarować czas by móc w 100% się zaangażować. Po zastosowaniu diety i intensywnych ćwiczeń poprawiających wydolność organizmu jak również poprawieniem techniki (np. pływania żabką czy kraulem) po dwóch miesiącach byłem w stanie przepłynąć 25m pod wodą, a nadmienię, że na początku było to tylko 10m. Co ważne, w codziennym życiu jest dużo łatwiej. Dodatkowo moje samopoczucie się znacznie polepszyło tzn. załatwienie niektórych spraw przychodzi mi dużo łatwiej. Po prostu zaczęło mi się chcieć.

Następne kroki

Dużo już osiągnąłem, ale jeszcze trochę pracy przede mną. Nadal chcę kontynuować dietę, jak również ćwiczyć. Powodów jest kilka. Pozostało mi jeszcze kilkanaście kilogramów do zrzucenia, jak również poprawienie kondycji, a co za tym idzie stanu zdrowia.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Moniki Biziel z poradni Dobry Dietetyk we Wrocławiu

Pan Sławek osiągnął sukces dzięki swojej ogromnej motywacji. Stawiał sobie poprzeczki i wyzwania na drodze do schudnięcia. Mógłby obdarować swoją determinacją kilka osób. Udało nam się z Panem Sławkiem wprowadzić regularne i zbilansowane posiłki. Pan Sławek wcześniej nie spożywał praktycznie węglowodanów, przez co czuł się często głodny. Wprowadzenie zrównoważonej ilości węglowodanów złożonych do diety poprawiło jego uczucie sytości, a w konsekwencji pozwoliło mu w sposób zdrowy zrzucić zbędne kilogramy. W ciągu 2,5 miesiąca zgubił 12kg. Bardzo dobrze się współpracuje z kimś, kto tak sumiennie realizuje zalecenia żywieniowe oraz dba o aktywność fizyczną.

POKAŻ