Opinie pacjentów

W miesiąc schudłam 5 kg !!!!!! :):):):):):):) Jestem przeszczęśliwa :)

Dana

Poznaj inną historię

Zacząć po prostu zdrowo żyć

W codziennej bieganinie nawet nie zauważyłam, kiedy przybyło mi ze 30 kg. Ogarnęłam się na tyle, że schudłam 25 kg na preparatach Herbalife. Niestety, nadwaga szybko zaczęła wracać. Z nadprogramowymi kilogramami ciężko się funkcjonowało; trudno jest podbiec, schylić, rano źle się wstaje, a o estetyce wyglądu nie wspomnę. W tym samym czasie miałam problemy tarczycowe i po wielu miesiącach diagnozowania wycięto mi tarczycę. Następstwem nieprawidłowo pracującej tarczycy, pojawił się wysoki wskaźnik cholesterolu, a na horyzoncie pojawiła się groźba leczenia kardiologicznego. Stwierdziłam, że nie mogę tak dalej żyć i nie chcę już powrotu do poprzedniej wagi.  

czytaj więcej

Niesamowita zmiana

  • Mężczyzna
  • 29 stycznia, 2015

Do zmiany skłonił mnie mój roczny synek Stasiu. Niestety i na szczęście zdałem sobie sprawę, że mój stan zdrowia i kondycja pozostawiają bardzo wiele do życzenia, a nadążyć za malcem było prawie niemożliwe. Moja partnerka Magda, natrafiła na akcję metamorfozy „Bądź w formie na sylwestra” organizowanej przez Wrocławski Aquapark oraz Poradnię Dobry Dietetyk Monika Biziel i tak zgłosiłem się do programu.

Dobre nawyki to dobre samopoczucie

Największym wyzwaniem było tak zagospodarować czas by móc w 100% się zaangażować. Po zastosowaniu diety i intensywnych ćwiczeń poprawiających wydolność organizmu jak również poprawieniem techniki (np. pływania żabką czy kraulem) po dwóch miesiącach byłem w stanie przepłynąć 25m pod wodą, a nadmienię, że na początku było to tylko 10m. Co ważne, w codziennym życiu jest dużo łatwiej. Dodatkowo moje samopoczucie się znacznie polepszyło tzn. załatwienie niektórych spraw przychodzi mi dużo łatwiej. Po prostu zaczęło mi się chcieć.

Następne kroki

Dużo już osiągnąłem, ale jeszcze trochę pracy przede mną. Nadal chcę kontynuować dietę, jak również ćwiczyć. Powodów jest kilka. Pozostało mi jeszcze kilkanaście kilogramów do zrzucenia, jak również poprawienie kondycji, a co za tym idzie stanu zdrowia.

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego, Pani Moniki Biziel z poradni Dobry Dietetyk we Wrocławiu

Pan Sławek osiągnął sukces dzięki swojej ogromnej motywacji. Stawiał sobie poprzeczki i wyzwania na drodze do schudnięcia. Mógłby obdarować swoją determinacją kilka osób. Udało nam się z Panem Sławkiem wprowadzić regularne i zbilansowane posiłki. Pan Sławek wcześniej nie spożywał praktycznie węglowodanów, przez co czuł się często głodny. Wprowadzenie zrównoważonej ilości węglowodanów złożonych do diety poprawiło jego uczucie sytości, a w konsekwencji pozwoliło mu w sposób zdrowy zrzucić zbędne kilogramy. W ciągu 2,5 miesiąca zgubił 12kg. Bardzo dobrze się współpracuje z kimś, kto tak sumiennie realizuje zalecenia żywieniowe oraz dba o aktywność fizyczną.

POKAŻ