<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=3001782813469784&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Bez głodowania 15 kg w dół

  • Mężczyzna
  • 13 października, 2021

"Działamy dalej. To jeszcze nie koniec walki o zdrowie."

CZYTAJ WIĘCEJ

Zacząć po prostu zdrowo żyć

  • Kobieta
  • 05 października, 2016

W codziennej bieganinie nawet nie zauważyłam, kiedy przybyło mi ze 30 kg. Ogarnęłam się na tyle, że schudłam 25 kg na preparatach Herbalife. Niestety, nadwaga szybko zaczęła wracać. Z nadprogramowymi kilogramami ciężko się funkcjonowało; trudno jest podbiec, schylić, rano źle się wstaje, a o estetyce wyglądu nie wspomnę. W tym samym czasie miałam problemy tarczycowe i po wielu miesiącach diagnozowania wycięto mi tarczycę. Następstwem nieprawidłowo pracującej tarczycy, pojawił się wysoki wskaźnik cholesterolu, a na horyzoncie pojawiła się groźba leczenia kardiologicznego. Stwierdziłam, że nie mogę tak dalej żyć i nie chcę już powrotu do poprzedniej wagi.
 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mogę wszystko...

  • Kobieta
  • 11 kwietnia, 2016

Nigdy nie miałam problemów z wagą mimo, że nie przywiązywałam większej uwagi do racjonalnego odżywiania się. Wszystko jednak do czasu….. Zaniedbania żywieniowe spowodowały, że z roku na rok przybywało mi kilogramów oraz centymetrów w pasie. Na początku wszystko mieściło się w granicach, które byłam w stanie zaakceptować, więc tylko przy okazji postanowień noworocznych obiecywałam sobie, że zrzucę nadmiar tłuszczyku, ale szybko o tym zapominałam. I tak pomału rosłam sobie w szerz, aż pewnego dnia ciężar mojej wagi dał mi „kopa” do działania. Postanowiłam zrzucić minimum 20 kg w mniej więcej 10 miesięcy, tak aby wrócić do swoich normalnych rozmiarów. Tak trafiłam do Pani Moniki, która potwierdziła, że jest to realne. To spowodowało, że mój umysł zaprogramował się na osiągnięcie celu. Nie dopuszczałam w ogóle myśli, że może się nie udać, a Pani Monika cały czas mnie wspierała w tym postanowieniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieoczekiwane zmiany na lepsze

  • Kobieta
  • 12 lutego, 2015

Na artykuł o akcji metamorfozy „Bądź w formie na sylwestra” - organizowanej przez Wrocławski Aquapark oraz Poradnię Dobry Dietetyk Monika Biziel - trafiłam przez przypadek na godzinę przed końcem wysyłania zgłoszeń i w sumie się nad tym nie zastanawiałam dlaczego się zgłosiłam. Stwierdziłam, że nic nie tracę, a jeśli zostanę wybrana to wiele mogę zyskać. Tak jak napisałam w zgłoszeniu mogę zmienić dużo w swoim życiu na lepsze i chyba jak do tej pory mi się udaje realizować cel.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niesamowita zmiana

  • Mężczyzna
  • 29 stycznia, 2015

Do zmiany skłonił mnie mój roczny synek Stasiu. Niestety i na szczęście zdałem sobie sprawę, że mój stan zdrowia i kondycja pozostawiają bardzo wiele do życzenia, a nadążyć za malcem było prawie niemożliwe. Moja partnerka Magda, natrafiła na akcję metamorfozy „Bądź w formie na sylwestra” organizowanej przez Wrocławski Aquapark oraz Poradnię Dobry Dietetyk Monika Biziel i tak zgłosiłem się do programu.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ