<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=3001782813469784&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Poradnia DOBRY DIETETYK℠ Monika Biziel we Wrocławiu należy do ogólnopolskiego kompleksu placówek poradnictwa żywieniowego D DOBRY DIETETYK℠. Gabinety DOBRY DIETETYK℠ są aktualnie największą i najbardziej renomowaną grupą poradnictwa żywieniowego w Polsce.

Świadczona przeze mnie pomoc przy doborze odpowiedniego planu żywienia w mojej Poradni opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta. To co mnie wyróżnia to szeroka wiedza poparta doświadczeniem zawodowym oraz wysoka jakość wykonywanych usług.

Aby jak najlepiej rozwiązywać problemy żywieniowe swoich klientów nieustannie się szkolę, uczestniczę w kursach i warsztatach.

Nad jakością oferowanych przeze mnie usług czuwa Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji DOBRY DIETETYK℠


Przygotowany przeze mnie  programy żywieniowy jest smaczny i zgodne z indywidualnymi potrzebami moich pacjentów. Układając spersonalizowany jadłospis biorę pod uwagę między innymi stan zdrowia, poziom aktywności fizycznej, wiek, płeć, preferencje smakowe oraz możliwości czasowe na sporządzanie posiłków.

Nic tu nie jest przypadkowe. Każdy plan dietetyczny jest dokładnie przemyślany i ukierunkowany na konkretny cel. Dlatego nie otrzymasz gotowej diety na pierwszym spotkaniu. Aby Twoja terapia odbyła się w sposób efektywny i skuteczny potrzebuję kilku dni na przygotowanie go dla Ciebie.

W mojej Poradni DOBRY DIETETYK℠ we Wrocławiu otrzymasz tylko profesjonalną pomoc dietetyczną skupioną na nauce odpowiedniego odżywiania się, abyś mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Nie uzależniam efektywnego przebiegu terapii od konieczności zażywania magicznych środków na odchudzanie. Z doświadczenia pracy z pacjentami wiem, że nie jest to konieczne, a nawet w niektórych sytuacjach bardzo szkodliwe.

Moim celem jest pomaganie poprzez zmianę nawyków żywieniowych na lepsze.


Na co dzień współpracuję także z lekarzami różnych specjalności, którzy służą radą w rozwiązywaniu szerszych problemów zdrowotnych.

Systematycznie korzystam ze szkoleń, uczestniczę w konferencjach tak, aby moja wiedza była aktualna i mogła nieść fachową pomoc pacjentom w mojej poradni dietetycznej.


Utrzymuję stały kontakt z dietetykami z placówek DOBRY DIETETYK℠ w całej Polsce, dzięki czemu mogę wymieniać cenne doświadczenia z innymi ekspertami w dziedzinie żywienia.


Proponowane przeze mnie indywidualne programy dietetyczne wyróżnia:

- dokładność przygotowania

- atrakcyjna forma wydania

POKAŻ